Mommy make-over

Home » Chirurgia plastyczna » Sylwetka » Mommy make-over

Mommy Make-over to spersonalizowany zestaw zabiegów chirurgicznych, często połączonych z zabiegami niechirurgicznymi, mający na celu cofnięcie czasu na fizycznym obciążeniu ciała pacjenta podczas porodu.

W zależności od pożądanego rezultatu, chirurg jest w stanie przywrócić ciało pacjentce do stanu sprzed ciąży, a nawet posunąć się nawet do jego wzmocnienia.
Na przykład, oprócz celowania w typowe obszary, którymi są piersi i brzuch, pacjentka może zdecydować się na walkę z oznakami starzenia na twarzy lub luźną skórą na ciele.

Podnoszenie piersi i rzeźbienie ciała to dwie najczęstsze procedury Mommy Make-over, oto szereg dodatkowych zabiegów, które można wykonać razem, aby osiągnąć najlepszy możliwy indywidualny wynik chirurgiczny:

  • Podniesienie piersi
  • Powiększanie piersi
  • Zmniejszanie piersi
  • Plastyka brzucha
  • Liposukcja
  • Plastyka powiek (blefaroplastyka)

W zależności od pożądanego celu, dr Rami określi optymalny pakiet odpowiedni dla pacjentki, mając na uwadze bezpieczeństwo i ograniczenia fizyczne.

Najczęściej zadawane pytania

Czy jestem odpowiednią kandydatką do zabiegu Mommy Make-over?

Jeśli Odczekałaś dobry okres czasu, aby naturalnie wyzdrowieć po. porodzie (około dwunastu miesięcy) i przestałaś karmić piersią.
Wzmocniłaś wysiłek związane z dietą i ćwiczeniami fizycznymi i masz niedoskonałości/dysproporcje ciała, takie jak uparte kieszenie tłuszczu lub obwisłe piersi. To ta procedura jest dla Ciebie
odpowiednia.

Co mogę zrobić, aby przygotować się do operacji?

Możesz zoptymalizować regenerację poprzez osiągnięcie prawidłowej masy ciała przed operacją. Częściowo dotyczy to przyjęcia zbilansowanej, pożywnej diety i co najmniej trzydziestu minut ćwiczeń dziennie, najlepiej.

Czy w przyszłości będę mogła zajść w ciążę?

Zabieg „Mommy Make-over” nie wpłynie na zdolność do zajścia w ciążę w przyszłości. Jeśli jednak zajdziesz w ciążę, to niektóre rezultaty mogą wymagać reoperacji w przyszłości. Dlatego zdecydowanie zaleca się poddanie się tej procedurze po zakończeniu prokreacji.

Jak długo utrzymają się wyniki?
Pod warunkiem, że nie zajdziesz w ciążę po operacji lub nie przytyjesz, Twoje wyniki powinny pozostać nienaruszone przez bardzo długi czas. Naturalny przebieg starzenia może później zakłócić efekty zabiegu.
Jaki jest okres rekonwalescencji?
Okres rekonwalescencji każdego pacjenta różni się w zależności od serii zabiegów, które przeszła. W większości przypadków pełny okres rekonwalescencji odpowiada najbardziej rozległej operacji, jaką jest zwykle plastyka brzucha. Powrót do pełnej sprawności może potrwać do sześciu tygodni, ale ostateczny rezultat może potrwać do sześciu miesięcy, aby w pełni się ziścił. Obrzęk zejdzie, będziesz stopniowo goić się wewnętrznie, a blizny po cięciu z czasem będą mało widoczne. Ważne jest, aby uważnie przestrzegać instrukcji dostarczonych przez chirurga, aby zapewnić bezpieczny i płynny powrót do zdrowia.
kobieta w ciąży w bieliźnie