Argo Plasma

Home » Chirurgia plastyczna » Liposukcja » Argo plazma

Plazma argonowa od wielu lat jest wykorzystywana w zakresie chirurgii plastycznej, które wpływają na poprawę napięcia oraz jędrności skóry. Gwarantują one bardzo dobre rezultaty i są skuteczne, i w pełni bezpieczne dla pacjentów.

Zabiegi z wykorzystaniem plazmy argonowej przebiegają w kontrolowany oraz bezpieczny sposób, dzięki czemu możliwe jest pozbycie się nadmiaru wiotkiej skóry.

Podczas ich przeprowadzania dochodzi do silnego obkurczenia starych, rozciągniętych włókien kolagenowych, stymulowana jest również produkcja nowego kolagenu.

Jedną z najważniejszych zalet technologii plazmy argonowej jest uzyskanie długotrwałego i spektakularnego efektu po zabiegu.

Regeneracja uszkodzonych tkanek przebiega szybko, dlatego okres rekonwalescencji pozabiegowej nie jest długi.

W trakcie zabiegu pacjent nie powinien odczuwać dolegliwości bólowych.

Technologia plazmy argonowej jest uznawana za przełom w dziedzinie chirurgii plastycznej. To jeden ze skuteczniejszych sposobów na pozbycie się nadmiaru oraz wiotkości skóry po operacjach bariatrycznych, zabiegach liposukcji, ciąży czy utracie masy ciała.

Argo Plasma szybko poprawia napięcie skóry, obkurczony zostaje też jej nadmiar.

Plazmę argonową w chirurgii plastycznej można wykorzystać do poprawy wyglądu takich części ciała jak ramiona, brzuch czy podbródek. Pierwsze efekty można zauważyć zaraz po wykonaniu zabiegu, a ostateczny rezultat staje się widoczny po upływie kilku tygodni.

Argo Plasma nie wiąże się z ryzykiem uszkodzenia skóry.